KOSZYK JEST
PUSTY

880 102 604 , 880 195 500

biuro.elvik@gmail.com

O nas

 Nasza firma istnieje na rynku od 2010 roku. Jesteśmy rodzinnym sklepem odzieży roboczej, odzieży ochronnej,  artykułów BHP znajdującym się w Radomiu przy ulicy Lubelskiej 138 .

 

SKARPETY ROBOCZE KRÓTKIE 43-46 LAHTI PRO L3090843

 

Nasza załoga posiada ponad 8 lat doświadczenia w branży odzieży roboczej ochronnej  .

 

Zajmujemy się zarówno profesjonalną i kompleksową obsługą dużych zakładów produkcyjnych jak i obsługą klienta indywidualnego. Współpracujemy z największymi i cieszącymi się dobrą opinią producentami oraz dystrybutorami ubrań roboczych . 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo szeroki asortyment, dopasowany pod każdego klienta, gdyż każdego klienta traktujemy indywidualnie. 

 

 SKARPETY ROBOCZE KRÓTKIE 43-46 LAHTI PRO L3090843

 

 

W naszym sklepie stacjonarnym znajdą Państwo szeroki wybór odzieży roboczej, odzieży ochronnej , rękawic , odzieży ostrzegawczej , butów roboczych , kaloszy , oraz artykułów BHP .

 

Nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem nowych produktów do sprzedaży. Jeśli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami email : biuro.elvik@gmail.com 

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo za przystępną cenę.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży marki Lahti Pro , polskiego producenta odzieży ochronnej , odzieży roboczej 

,rękawic , obuwia roboczego , ubrań spawalniczych marki Lahti Pro .

 

To nowoczesna linie zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i elegancji użytkownika,odpowiadająca najwyższym wymaganiom jakościowym.

 

Skandynawski design zapewnia czystą, modną i uniwersalną formę. Innowacyjne materiały, z których wykonana jest odzież robocza Lahti Pro poddawane są wieloetapowym testom w ekstremalnych warunkach.

 

Lahti Pro to kompleksowe rozwiązania z zakresu BHP, niemalże dla każdej grupy zawodowej. 

 

 

 BUTY TRZEWIKI NUBUKOWE BEZ PODNOSKA LAHTI PRO L301

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl