UBRANIE SPAWALNICZE WZMOCNIONE KOMPLET BLUZA OGRODNICZKI LAHTI PRO L41405 (1)

UBRANIE SPAWALNICZE WZMOCNIONE KOMPLET BLUZA OGRODNICZKI LAHTI PRO L41405

ładowanie
410,97
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: Produkt dostępny - wysyłka 48 h
  • Numer katalogowy : L41405
  • Wydrukuj kartę
Producent: Lahti Pro
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Odzież ochronna dla spawacza  trudnozapalna do stosowania podczas spawania i w procesach pokrewnych, odporna na działanie czynników gorących i płomienia .

Chroni przed zapaleniem w wyniku krótkotrwałego kontaktu z płomieniem (poziom skuteczności A1+A2), oddziaływaniem ciepła konwekcyjnego (poziom skuteczności B1), ciepła kontaktowego (poziom skuteczności F1), promieniowania cieplnego (poziom skuteczności C1).

Wykonana z grubej tkaniny bawełnianej o specjalnym satynowym splocie i wykończeniu trudnopalnym.

Bluza zapinana na guziki kryte plisą zamykaną na napy oraz dwie kieszenie wewnętrzna zamykana na suwak. Regulacja szerokości u dołu bluzy za pomocą gumki.

Mankiety zapinane na kryte napy z możliwością regulacji oraz wysokiej jakości markowy zamek błyskawiczny i napy firmy YKK.

Spodnie wyposażone w cztery kieszenie, w tym jedna wewnętrzna zamykana na suwak. Dodatkowe wzmocnienie szwów w kroku oraz regulacja szerokości w pasie za pomocą gumki.

Szelki z regulacją długości za pomocą zapięcia i gumki.

Odzież dla spawacza wykonano z wysokogatunkowej i bardzo dobrej jakościowo stuprocentowej bawełny o gramaturze 320g/m2.. Klasa ochrony 1 (drobne rozpryski stopionego metalu).

Odzież spełnia wymagania norm: EN ISO 11611:2015, EN ISO 11612:2015, EN ISO 13688:2013 oraz posiada certyfikat CE. Jest w drugiej grupie środków ochrony indywidualnej.

 

PN EN ISO 11611:2009 - podstawowe minimalne wymagania i metody badania dla odzieży ochronnej przeznaczonej dla spawaczy lub pracowników wykonujących czynności pokrewne o podobnym ryzyku. Ten typ odzieży przeznaczony jest do ochrony użytkownika przed odpryskami stopionego metalu, oparzeniem podczas krótkotrwałego kontaktu z płomieniem, promieniowaniem cieplnym, oraz promieniowaniem ultrafioletowym występującym przy pracach z zastosowaniem łuku elektrycznego

 

PN EN ISO 11612:2015 - w niniejszej Normie Międzynarodowej określono wymagania dla odzieży ochronnej wykonanej z elastycznych materiałów, przeznaczonych do ochrony ciała użytkownika, z wyłączeniem rąk, przed czynnikami gorącymi i/lub płomieniem. Dla ochrony głowy i stóp użytkownika jedynymi produktami objętymi zakresem niniejszej Normy Międzynarodowej są getry, kaptury i osłony na buty. Jednakże w odniesieniu do kapturów nie zostały podane wymagania dla osłon twarzy i środków ochrony układu oddechowego. Wymagania skuteczności podane w niniejszej Normie Międzynarodowej odnoszą się do odzieży ochronnej, która może być noszona w szerokim zakresie docelowego użytkowania, w sytuacji, gdy jest potrzebne zastosowanie odzieży z właściwościami ograniczonego rozprzestrzeniania płomienia i gdy użytkownik może zostać narażony na promieniowanie cieplne, ciepło konwekcyjne lub kontaktowe, lub rozpryski stopionego metalu

 

EN ISO 13688 - Norma Międzynarodowa określa ogólne wymagania, dotyczące wykonania, z zakresu ergonomii, nieszkodliwości, oznaczania wielkości, procesu starzenia, kompatybilności i znakowania odzieży ochronnej oraz informacji, które powinien dostarczać producent wraz z wyrobem. Niniejsza Norma Międzynarodowa jest przeznaczona do stosowania tylko w połączeniu z innymi normami określającymi wymagania dla konkretnego wykonania i nie może być stosowana jako samodzielny dokument bazowy). Poniżej tabela z rozmiarami dla lepszego doboru odzieży.

 

Kategoria II - odzież ochronna nie będąca środkiem ochrony przed minimalnym zagrożeniem (kat. I) ani przed zagrożeniem życia lub zdrowia (kat. III). Kategoria II ochrony obejmuje swoim zakresem odzież chroniącą przed konkretnym czynnikiem, który nie zagraża życiu lub zdrowiu oraz nie powoduje trwałego uszczerbku na zdrowiu pracownika.Przykłady odzieży, zaliczanej do tej kategorii: odzież chroniąca przed przecięciem, odzież redukująca zagrożenia występujące podczas spawania - dla spawaczy i zawodów pokrewnych, odzież ostrzegawcza (dla służb drogowych).

 

Szczegółowa tabela rozmiarów w zakładce pliki do pobrania

Prosimy o podanie rozmiaru w uwagach podczas zakupu 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
UBRANIE SPAWALNICZE WZMOCNIONE RĘKAWY KOMPLET BLUZA OGRODNICZKI LAHTI PRO L41406
UBRANIE SPAWALNICZE WZMOCNIONE RĘKAWY KOMPLET BLUZA OGRODNICZKI LAHTI PRO L41406
328,57 PLN
UBRANIE SPAWALNICZE KOMPLET BLUZA OGRODNICZKI LAHTI PRO L41403
UBRANIE SPAWALNICZE KOMPLET BLUZA OGRODNICZKI LAHTI PRO L41403
256,47 PLN
UBRANIE SPAWALNICZE ANTYELEKTROSTATYCZNE KOMPLET LAHTI PRO L41404
UBRANIE SPAWALNICZE ANTYELEKTROSTATYCZNE KOMPLET LAHTI PRO L41404
277,07 PLN
UBRANIE ANTYLEKTROSTATYCZNE KOMPLET BLUZA OGRODNICZKI LAHTI PRO L41407
UBRANIE ANTYLEKTROSTATYCZNE KOMPLET BLUZA OGRODNICZKI LAHTI PRO L41407
257,40 PLN
KAPTUR SPAWALNICZY SKÓRZANY NIĆ KEVLAR PORTWEST
KAPTUR SPAWALNICZY SKÓRZANY NIĆ KEVLAR PORTWEST
75,12 PLN
KURTKA SPAWALNICZA SKÓRZANA PORTWEST SW34
KURTKA SPAWALNICZA SKÓRZANA PORTWEST SW34
304,61 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl